"DUMITRU I.IONESCU"

Scoala gimnaziala

ANUNT - 1 IULIE 2024

Eventualele contestații la Examenul de Evaluare Națională 2024 se depun la Comisia de examen din Centrul de Examen unde elevul a susținut examenul în zilele de 3 iulie (orele 16 - 19) și 4 iulie 2024 (ora 08:00 - ora 12:00).

Pentru depunerea contestațiilor online se va completa cererea tip (postată la adresa

https://isjbuzau.ro/index.php/examene-nationale/evaluare-nationala-viii/evaluare-nationala-viii-2024 împreună cu CI/BI scanat numai la adresa de email Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Pentru a fi luate în considerare, contestațiile trimise online nu pot avea data primirii mesajului după 4 IULIE 2024 ora 12.00. După această dată a mesajelor, contestațiile nu vor mai fi acceptate. De asemenea nu se vor lua în considerare contestațiile care nu sunt completate pe modelul de contestație dat. Se va depune câte o contestație pentru fiecare probă contestată.